Rozgrywający: Maciej Dobrowolski, Grzegorz Pilarz, Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło

Atakujący: Mariusz Wlazły, Grzegorz Szymański, Robert Prygiel

Środkowi: Wojciech Grzyb, Łukasz Kadziewicz, Wojciech Jurkiewicz, Marcin Możdżonek, Łukasz Perłowski, Daniel Pliński

Przyjmujący: Michał Bąkiewicz, Piotr Gruszka, Marcin Kocik, Dawid Murek, Sebastian Świdersk, Michał Winiarski

Libero: Krzysztof Ignaczak, Piotr Gacek, Paweł Rusek

Ja jestem zadowolona z tej kadry - wrócił Bąkiewicz i Kadziewicz Blue_Light_Colorz_PDT_12 ale nie ma Stelmacha ... hmmm skład jest dobry i liczę na jakieś sukcesy Blue_Light_Colorz_PDT_14
PostWysłany: Pią 14:49, 16 Wrz 2005    Temat postu:

Właśnie dobrze dzięki Fifi za wyręczenie mnie Very Happy . Kurde Crying or Very sad Crying or Very sad teraz to tylko tacy młodzi ginął. Najpierw ten KIBIC STALI MIELEC [*] A teraz Arkadiusz Gołaś [*] Niech spoczywają w pokoju Crying or Very sad
wiktoria
PostWysłany: Pią 14:47, 16 Wrz 2005    Temat postu:

Blue_Light_Colorz_PDT_13 rzeczywiście ... to był - z resztą nadal jest - mój ulubiony sportowiec. Zawsze na 1-szym miejscu mojego top 10 najlepszych sportowców. W moich oczach zawsze będzie najlepszy i nie prędko znajdzie się jego następca ...
hiena
PostWysłany: Pią 14:42, 16 Wrz 2005    Temat postu:

Arkadiusz Gołaś nie żyje

Reprezentant Polski w siatkówce Arkadiusz Gołaś zginął w Austrii w wypadku samochodowym, 24-letni Gołaś, który od kilku lat grał w reprezentacji Polski, jechał do włoskiego klubu Lube Banca Macerata, z którym miał podpisany trzyletni kontrakt.
poinformował Polski Związek Piłki Siatkowej.

Polski sport poniósł kolejna niepowetowaną stratę. Odszedł wspaniały Siatkarz i wielki Czlowiek..... Arku.... nigdy o Tobie nie zapomnimy.....
wiktoria
PostWysłany: Sob 21:16, 10 Wrz 2005    Temat postu:

Ciekawe kto zajmie czołowe miejsca ... Ja (chociaż ich nie lubię) obstawiam Rosję. W sumie gdyby zajęli pierwsze miejsce nie mielibyśmy takiego niedosytu - no wiecie w końcu przegrlibysmy z samymi mistrzami Europy Smile a Wy kogo obstawiacie?
wiktoria
PostWysłany: Pią 14:56, 09 Wrz 2005    Temat postu:

Z gry zespołu jestem zadowolony, inna sprawa to osiągnięty wynik i on pozostawia niedosyt, mówił po zakończeniu zwycięskiego meczu z Portugalią (3:0) trener reprezentacji Polski siatkarzy Raul Lozano. W mistrzostwach Europy jego podopieczni zajęli 5. miejsce.

"Zagraliśmy w mistrzostwach pięć dobrych spotkań - powiedział PAP trener Raul Lozano. - We wszystkich zespół nie zszedł poniżej pewnego, wysokiego poziomu. Osiągnięty wynik pozostawia jednak niedosyt".

Raul Lozano przypomniał, że lecąc do Rzymu chciał, żeby "przede wszystkim zespól zagrał najlepiej jak potrafi, a w turnieju zobaczymy co z tego wyniknie i gdzie nas zaprowadzi".

"Mecz z Rosją był najlepszy w wykonaniu reprezentacji w całym sezonie, ale niestety został przegrany - powiedział polski trener. - Pragnę podkreślić, że po Portugalii była to najmłodsza drużyna turnieju. Wystąpiło w niej wielu debiutantów. Mógłbym wymieniać tych co zabrakło, ale po co? Grają ci co są i nie jest ważne kogo nie ma".

A wiec mamy 5 miejsce ... jestem zadowolona z wyniku ale trochę mi żal że znowu jesteśmy poza czołówką Smile
wiktoria
PostWysłany: Czw 16:10, 08 Wrz 2005    Temat postu:

Lubię bo ... na prawdę dobrze grają i mają talent Wide grin miło sie też na nich patrzy Smile hie hie chyba nie zaprzeczysz Smile
olka
PostWysłany: Czw 15:30, 08 Wrz 2005    Temat postu:

Bardzo lubię tych zawodników, którzy narazili sie trenerowi - ale jakoś przeboleję ich odejście. Mam nadzieję, że inni zawodnicy wynagrodzą mi to licznymi zwycięstwami i pięknymi meczami Wink (1)[/quote]

Ciekawe dlaczego ich tak lubisz Wikusiu Wink (1)
wiktoria
PostWysłany: Nie 1:35, 04 Wrz 2005    Temat postu:

Ha ! wiedziałam że wygramy i do tego 3:0 Happy coś pięknego ... żałuję tylko że nie miałam okazji oglądnąć meczyku ... Sad (1)
PostWysłany: Sob 17:00, 03 Wrz 2005    Temat postu:

3:0 Dla POLSKI

ME siatkarzy: Bardzo dobry początek Polaków

Siatkarska reprezentacja Polski wygrała w Rzymie z Chorwacją 3:0 (25:22, 25:19, 25:21) w inauguracyjnym meczu grupy I mistrzostw Europy.

Polska rozpoczęła spotkanie w składzie: Żygadło - Wlazły - Pliński - Gruszka, Świderski - Gacek (L).

Pojedynek rozpoczął się wyrównaną walką punkt za punkt, ale na pierwszą przerwę techniczną nasi zawodnicy zeszli z przewagą dwóch punktów.

Chorwaci jednak nie zamierzali oddać pola i doprowadzili do wyrównania, a nawet wyszli na prowadzenie 10-9. W ważnych momentach seta świetnie spisywał się Sebastian Świderski i biało-czerwoni na drugą przerwę zeszli znów z dwupunktową przewagą.

Po przerwie rywale znów wzięli się do roboty i wyrównali chwilowo na 19-19, a Polacy rozluźnili się i zaczęli grać bardziej kombinacyjnie. Końcówka seta należała zdecydowanie do reprezentantów Polski.

Drugi set rozpoczął się prowadzeniem Polaków, przeciwnicy usiłowali nadrobić straty, ale nasi utrzymywali dystans 2-3 "oczek". Kilka błędów w zagrywce i przyjęciu doprowadziło jednak do stanu 7-8 dla Chorwatów.

Po przerwie skoncentrowali się i chwilowo wyszli na prowadzenie 9-8, ale natychmiast stracili przewagę. W kilku fragmentach gry znakomitymi atakami popisał się Mariusz Wlazły i na przerwę zeszliśmy prowadząc 16-13.

Ostatnia część drugiego seta przebiegała pod dyktando Polski, która "uciekła" rywalom na 5 punktów. Chwilami Chorwaci redukowali tę przewagę do 3 punktów, ale biało-czerwoni ni dali sobie odebrać zwycięstwa w secie.

Trzeci set po serii błędów odrzuconych od siatki rywali rozpoczął się prowadzeniem podopiecznych trenera Raula Lozano. Chorwaci wyrównali na 3-3 i cały czas dotrzymywali kroku naszym reprezentantom. Przerwa nastąpiła przy stanie 8-7 dla Polski.

Potem chorwaccy siatkarze doprowadzili do przewagi jednego punktu, ale szybko ją stracili i na drugą przerwę zeszli tracąc do naszych zawodników dwa punkty.

Końcowa część trzeciej partii przebiegła po naszej myśli. Zrezygnowani Chorwaci oddali nam punkty praktycznie bez walki.
PostWysłany: Pią 22:32, 02 Wrz 2005    Temat postu:

wiktoria napisał:
W sobotę nie będę miała możliwości oglądnąć meczyku więc uprzejmie proszę o przekazanie mi wyniku - przez Forum lub GG Wink (1)

Oczywiście Wiktorio... będzie wynik na 100% napisany na forum Wide grin
wiktoria
PostWysłany: Pią 22:22, 02 Wrz 2005    Temat postu:

PostWysłany: Czw 13:17, 01 Wrz 2005    Temat postu:

ME: PZPS wyznaczył cel siatkarzom

Celem polskich siatkarzy w rozpoczynających się w piątek mistrzostwach Europy będzie awans do czołowej czwórki.

"Taki cel stawia przed zespołem Polski Związki Piłki Siatkowej - powiedział PAP prezes PZPS Mirosław Przedpełski. - Zresztą sami zawodnicy chcą zagrać w półfinałach. Myślę, że zdanie kibiców jest podobne."

Za zdobycie medalu polscy siatkarze otrzymają od sponsora premię w wysokości 300 tysięcy. Do tego dojdą nagrody regulaminowe Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu.

W środę wieczorem, w przeddzień odlotu reprezentacji do Rzymu, polscy siatkarze i trenerzy spotkali się z kierownictwem związku.

"Dostrzegłem w drużynie ogromnego ducha walki - powiedział prezes Predpełski. - Nowi rozgrywający Łukasz Żygadło i Paweł Woicki oraz libero Piotr Gacek zostali zaakceptowani przez ekipę. Starsi zawodnicy podkreślali m.in. niekonwencjonalne sposoby rozgrywania Pawła Woickiego."

Mistrzostwa Europy odbędą się od 2 do 11 września w Belgradzie i Rzymie.

Pierwsze spotkanie Polska rozegra w sobotę z Chorwacją (15.30).

WSZYSCY PRZED TELEWIZORY Wide grin
PostWysłany: Śro 10:50, 31 Sie 2005    Temat postu:

ME siatkarzy: Lozano obiecuje medal

Nawet poważne zmiany w reprezentacji Polski nie osłabiły optymizmu Raula Lozano, który obiecuje skuteczną walkę o medal w rozpoczynających się 3 września w Rzymie ME siatkarzy – informuje „Dziennik Polski”.

Po raz ostatni nasz zespół stanął na podium ME w 1983 roku, kiedy pod wodzą Huberta Wagnera nasi siatkarze wywalczyli srebrny medal (piąty z rzędu).

Optymizm trenera podziela Mariusz Wlazły: - Mistrzostwa Europy to na pewno nie wyjazd turystyczno-krajoznawczy i wszyscy z tego zdajemy sobie sprawę. Przy tak wyrównanym poziomie ani jednego meczu nie można sobie odpuścić. Gdybyśmy zdobyli medal, wówczas potwierdzimy, że zmierzamy we właściwym kierunku. Kibice wręcz domagają się medalu i fajnie byłoby go zdobyć. Najlepiej złoty, ale takie plany mają także inne zespoły.
wiktoria
PostWysłany: Nie 20:03, 28 Sie 2005    Temat postu:

Hmmmm ... czy ktos mnie oświeci? Kiedy gramy jakieś mecze? ja nic nie wiem Sad (1)